Justin ChatwinI

6,5
3 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Chatwin

Moim zdaniem Justin Chatwin to niezłe ciacho! Jest śliczny a oprócz tego jeszcze świetnie gra. Bardzo podobał mi się w "Wojnie Światów" (polecam film). A poza tym kocham kolesi w takiej fryzurze!!!

Furious_Angel

No ładny chłopiec z tego Justina... :)) Tyż lubię kolesi w takiej fryzurze, fajnie to wygląda (u Justina szczególnie ;] )

Furious_Angel

Ach, tak! Wygląda naprawdę bosko, też uwielbiam facetów z takimi fryzurami. Poza tym on ma jakiś taki zarąbisty styl, co bardzo przyciąga moje oczka :D. Zobaczyłam go tylko raz w "Wojnie Światów" i to była jedyna, ale jakże wspaniała, strona Tego filmu.

Natos

też po raz pierwszy zobaczyłam go w Wojnie Światów i stwierdziłam że jest śliczny:)))))))specjalnie by móc go oglądać ściągnełam sobie Wojne Światów na kompa :)

Angel_on_my_shoulder

on ma "angielską" jak ja to nazywam urodę :P mógłby zagrać hobbita we Władcy Pierścieni :P

Furious_Angel

nom fajny jest :D wg mnie jest podobny do Billieho Joe z GD xD

Furious_Angel

Ładny to on był TYLKO w wojnie światów xD Przynajmniej dla mnie, tam ładnie wyglądał i nieźle go ubierali ale tak ogólnie to żadne z niego ciacho :)

użytkownik usunięty
Kllamerka

Zgadzam się z przedmówczynią... żadne tam z niego ciacho... jest o wiele ładniejszych aktorów niż on... oczywiście, nie mówię, że jest brzydki, bo jest ładny... i utalentowany też na pewno jest, ale ja jedynie zgadzam się z przedmówczynią... Pozdrawiam... ;]

Furious_Angel

Fajnie zagrał w "Niewidzialnym", do tego nieźle wygląda. Czekam na następne fimy z jego udziałem.

Furious_Angel

tak tak tak
tak jak mówisz powinien więcej grać, chociażby w filmach akcji z niskim budżetem przeznaczonym na kostiumy,
zresztą już w jednym z takich uczestniczył

Furious_Angel

mi się tam podoba :) w dragon ballu ma mega fryz :D idealnie mu pasują role nastolatków,jak on może mieć 27 lat??!!

Furious_Angel

Jak pedał wygląda i tyle :) I kolejny minus za rolę Goku. Tragedia po prostu.

MPm

Fryzurk w DB:E miał bajerancką ^^

Szacun za eXtra rol w Chumscrubber :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones