PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108160}

Niewidzialny

Stealth
5,9 11 605
ocen
5,9 10 1 11605
5,0 4
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Witam! Ja daje 2 bo film jest bardziej typowo propagandy amerykańskiej! Mnie przykro ze zniszczyli samolotów Rosji i Korei Płn. To bzdury! Rosja ma lepsze technologie broni niż USA! Film jest charakter bardzo zemsty dla Rosji i Korei Płn (oznacza obraża obie państw). Precz z imperializmem USA! Wiecej szacunek dla Rosji i Korei Płn. Ja juz nienawidze USA od 3 lata temu. Nie chcę wiecej ogladam film amerykańskiej ktore ma charakter by wszystkie pokonac Rosji i nie tylko np. państw komunistycznych. Jestem zadowolony ze pamietam było z historii wojny koreańskiej 1950-1953, komunistyczne Korei pokonac imperializmem USA! Brawo dla weteranu Korei Płn!!! Niewidzialny to najgorszy wszechczasów!!! Ta film musi zniknąc z zycia publicznego! Niech żyje socjalizm i pokóju! Niech żyje komunistyczne Korei! Pozdrawiam...

kioteras76

Mylisz sie w tej chwili Rosja niestety nie ma lepszych technologi wojskowych niż USA.

Rosja nie posiada nowoczesnych samolotów niewykrywalnych dla radarów takich jak F-117 czy B2. Nie ma w swoim arsenale superlotniskowców. Nie ma też tak rozbudowanych i nowoczesnych systemów komputerowych, superkomputerów, systemów łączności, systemów satelitarnych jak USA.

Budżet na cele militarne w USA znacznie przewyższa nakłady na uzbrojenie w Rosji dlatego niemożliwe jest aby pod względem technologi uzbrojenia Rosja wyprzedziła USA

ocenił(a) film na 10
kioteras76

Po pierwsze: nie zaczyna się krytycznej wypowiedzi od "witam"
Po drugie: język polska jest bardzo trudna, nie?
Po trzecie: Korea i Rosja same sobie zapracowały na taką opinię. Poza tym gdyby nie Koreę lub Rosję to które państwo miałby S zaatakować? Może Polskę?
A jak już przy tym jesteśmy, to co powiesz o "S.W.A.T." gdzie faceta który z bronią zabarykadował się w swoim domu i zterroryzował rodzinę, strzelał na oślep za okno, nazwali "Polakiem", a potem jeden z bohaterów powiedział "on chyba naprawdę jest z Polski", hm?

ocenił(a) film na 8
kioteras76

Jak już coś to pisze się '... typowo propagandowy..." Ehhhh....

użytkownik usunięty
MAXXI DeeJay

Odkopałeś temat sprzed 4 lat to raz. Druga sprawa - nie widzę sensu dla którego poprawiasz autora, wyraźnie widać, że tekst wyciągnięty jest z translatora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones