PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108160}

Niewidzialny

Stealth
5,9 11 605
ocen
5,9 10 1 11605
5,0 4
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Az chcial bym mu dac 8 ale nie dam(i zle zrobie sugerujac sie innymi).
Tak wogule bajer ze nie ktorzy z was znaja sie na lotnictwie i prawach fizyki , ko cholera powiedzcie mi poco wy to ogladacie. Powiecie by sprawdzic jak przedstawiono prawa fizyki ,samo to ze ktos moze liczyc ze taki film bedzie realistyczny swiadczy ze osoba ta jest mało powazna, conajmiej tak mało jak ich zdaniem tworcy tego filmu. Pozatym poco porownujecie to do posiadanej wiedzy skoro w filmie sa rzeczy tajne a wiec jak by istniały nie wiedzieli byscie o nich. Ogulnie dziwi mnie ze ten film ma taka niska srednia bo jak cos ma szesc to znaczy ze jest niezle, najgozej jest z 7kowymi te to zwykle gnioty na 4 bo ludzia podobaja sie gnioty,sam film ma pecha bo jak przy jakims filmie porusza sie kwestie najgorszych filmów w historii to zle o nim swiadczy. Film ma dziwne zmiany moralnosci bohaterów(nawet samolot dziwnie postepuje,takto rozwala wszystko ,robi cuda ,eiec poco ratowal tramtego(wtedy uszkodzil go odlamek) no a najdziwniejsze jest taka mała wiara w siebie gdy przy walce ze starym radzieckim smiglowcem robi akcje ala kamikadze a wczesniej robil oakcje typu obrot o polowe przy tysiacu na godzine i wyskok za plecy rywala,normalnie jak gimnastyka akrobatyczna:) przyznajcie ze niektorych wad sami lepiej byscie nie opisali,a ja jestem tym co broni ten film. Co do listy to napoleon jest komedia ,a komedia ma bawic tak? A wiec jesli yen film jest tak absurdalny ze az powala ze smiechu na kolana to znaczy ze spelnil rple i jest niezły. jak samemu patrzec moze nie byc zabawny az tak,ale sprobyjcie go obejrzec w pare osób i najlepiej z tymi co maja sie za powaznych. hm....... zmienilem zdanie,dam te 8 wam na zlosc.2.5/10? Poprostu kpina. Ludzie takich filmów chyba nie ma,gdyby byl ten film chociasz na 4 to juz byscie go pewnie nie obejrzeli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones