PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108160}

Niewidzialny

Stealth
5,9 11 605
ocen
5,9 10 1 11605
5,0 4
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Ten film nawet nie był taki tragiczny on był poprostu śmieszny. Jedna wielka kpina!! Więcej takich filmów, a nasze społeczeństwo będdzie miało papkę zamiast mózgu!!

master_of_madness

:| nie wierzysz w technologie kwantową? Już sa prowadzone doświadczenia z kwantowymi procesorami z pozytywnymi skutkami. To tylko kwestia czasu. A co do samolotów ktore same lataja, mysla i czuja trzeba bedzie jeszcze sporo czasu poczekac :) ale pomysl na film ok :)

ocenił(a) film na 1
Bartek_3

Ja nie mówie o technice. Nie mówie, że niewierzę. Nie o to wogóle chodzi. Ja mówie o fabule!! To fabuła jest śmieszna. Wlatują sobie na terytorium obcych krajów rozwalają im samoloty, zabijają pilotów - i na koniec są bohaterami - ŚMIESZNE!! I jeszcze w między czasie ten wątek miłosny!! P.S. Nie wierzę, że ruscy dali by sobie komu kolwiek wlecieć na ich terytorium, a napewno nie skończyło by się to polubownie.

master_of_madness

"P.S. Nie wierzę, że ruscy dali by sobie komu kolwiek wlecieć na ich terytorium, a napewno nie skończyło by się to polubownie."
Dobre!!! ;) fabuła może i śmieszna hehe ale co tam w końcu to nie rzeczywistość ;)

ocenił(a) film na 5
master_of_madness

Rosja jak Rosja ale, ze Korea nic z tym nie zrobila ze roz******ono im helikopter i wykoszono kilkunastu zoldakow to to jest dziwne!!
A jesli chodzi o film. Efekty i i oprawa dzwiekowa swietne ale fabula.........bez komentarza. Jeden z nielicznych plusow : rezyser oszczedzil nam ogladania na samym koncu wielce romantycznego i wzruszajacego wyznania milosci skwitowanego pieknym pocalunkiem :]
P.S. Mam tylko nadzieje ze nie powstanie czesc druga ale jesli ktos widzial ostatnia scenke (ta po napisach) to chyba nie ma wiekszych watpliwosci ze takowa powstanie :/ obym sie mylil

ocenił(a) film na 10
master_of_madness

Ogólnie film mi się bardzo podobał. Fabuła jak i Scenariusz i wszystko no może oprócz dwóch rzeczy. Po pierwsze tego wątku miłosnego, ale co to by był za film bez troszku miłości, hehe. Po drugie Jessica Biel jako Porucznik Kara Wade – wydaje mi się ze nie nadawała się na tą role tu trzebaby było kobiety z charakterkiem a nie ładnej paniusi z „7 nieba”. Tak na marginesie panowie i panie filmy sci-fi właśnie takie powinny być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones