PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108160}

Niewidzialny

Stealth
5,9 11 604
oceny
5,9 10 1 11604
5,0 4
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Ciężko dać ocenę :/

ocenił(a) film na 3

Film na kilka zasadniczych plusów: niezłą obsadę, choć z grą aktorską już trochę gorzej, dobrą muzykę i efekty specjalne na wysokim poziomie. I tu się kończy cały optymizm, bo historia jest wtórna i mało ciekawa. Sztuczna inteligencja, którą tutaj jest super-myśliwiec, buntuje się przeciwko ludzkości. I nie byłoby tu aż takiej tragedii, gdyby nie epilog, w którym nawrócony ze złej drogi Edi "poświęca się" dla towarzyszów. Aż dziw, że na końcu nie wyprawili mu pogrzebu :/... W dodatku pierwszym, co od razu zakuło mnie w oczy, to poprawność polityczna reżysera: w końcu super-trójka pilotów to biały facet, czarnoskóry facet i kobieta. Makabra.

zai83

Co wy się tak boicie tej poprawności politycznej?

ocenił(a) film na 4
zai83

zapomniałeś dodac że film jest po prostu głupi do kwadratu :)

mistrzpuk

Głupkiem sam jesteś skoro oglądałeś :P

moti

Ale mu dosrałeś. Chyba sie nie pozbiera. Pffff

mistrzpuk

jakiś dziwny ten komentarz jak na jedną z bardziej bystrych lasek na filmwebie.

ocenił(a) film na 6
zai83

"poprawność polityczna reżysera: w końcu super-trójka pilotów to biały facet, czarnoskóry facet i kobieta" i co to ma do "poprawności politycznej"? Człowieku sam jesteś "makabra".

ocenił(a) film na 4
MartiniKS

W amerykańskim filmie szef jest zawsze murzynem.
A ten film jest po prostu nudny. Efekty specjalne, git, hollywoodzkie, ale nic poza tym.

zai83

Tego filmu nie ratuje nawet obsada. Ogółem średni.

ocenił(a) film na 7
zai83

Ciężko. Ja zawisłem między 6 a 7 gwiazdkami. Widowiskowy ale niedorzeczny film. Moja ocena 6,6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones